PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS


DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI 

TDV Tepelná technika, spol. s r.o. je renomovaná spoločnosť s viac než 20-ročnými skúsenosťami v oblasti poskytovania komplexných služieb a predaja v oblasti plyn, voda, kúrenie a elektroinštalácie. Naše služby zahŕňajú montáž a servis systémov ako sú kamerové systémy, fotovoltika, slnečné kolektory, tepelné čerpadlá, klimatizácie a rekuperácia. Okrem toho ponúkame široký sortiment predaja elektroinštalačného materiálu, potrieb pre kúrenie a vodoinštalácie, ako aj produkty pre železiarstvo a záhradu. Súčasťou našich služieb je aj profesionálna požičovňa náradia, vďaka ktorej dokážeme vyhovieť potrebám našich zákazníkov v obci Široké a okolí.

PREDSTAVUJEME VÁM NOVOOTVORENÉ OBCHODNÉ CENTRUM

INTERIÉR NOVOOTVORENÉJ PREDAJNE 

TDV Tepelná technika, spol. s r.o. s hrdosťou predstavuje interiér svojej novo otvorenej predajne, ktorá ponúka široký sortiment produktov vrátane materiálov na plyn, vodu, kúrenie, elektroinštaláciu, železiarstvo, záhradné potreby a požičovňu náradia.

PREDAJ A MONTÁŽ RENOMOVANÝCH ZNAČIEK  

Spoločnosť TDV Tepelná technika, spol. s r.o. má pre Vás širokú ponuku výrobkov od renomovaných výrobcov na európskom trhu.

TDV - V našom centre môžete využiť aj možnosť regenerácie, skrášľovania a vychutnať si vynikajúce zákusky v kaviarni.