TDV t.t., spol. s r.o. | 25 rokov skúsenosti:

Ponúkame komplexné služby v oblasti vykurovania domácností, firiem a samospráv.

TDV Tepelná technika, spol. s r.o. je renomovaná spoločnosť s viac než 20-ročnými skúsenosťami v oblasti poskytovania komplexných služieb a predaja v oblasti plyn, voda, kúrenie a elektroinštalácie.

Naše služby zahŕňajú montáž a servis systémov ako sú kamerové systémy, fotovoltika, slnečné kolektory, tepelné čerpadlá, klimatizácie a rekuperácia. Okrem toho ponúkame široký sortiment predaja elektroinštalačného materiálu, potrieb pre kúrenie a vodoinštalácie, ako aj produkty pre železiarstvo a záhradu.

Súčasťou našich služieb je aj profesionálna požičovňa náradia, vďaka ktorej dokážeme vyhovieť potrebám našich zákazníkov v obci Široké a okolí.

PROFESIONALITA V SLUŽBÁCH:

Ponúkame komplexné služby v oblasti vykurovania domácností, firiem a samospráv.

TDV Tepelná technika, spol. s r.o. sa vyznačuje vysokou profesionalitou a dôkladnosťou pri poskytovaní služieb, čo si zákazníci nesmierne cenia.

Naši odborníci dbajú na každý detail od začiatku až po ukončenie projektov, čím zaručujú prvotriednu kvalitu a spoľahlivosť. Zákazníci oceňujú našu rýchlu a efektívnu komunikáciu, ako aj promptné riešenie akýchkoľvek problémov.