Zháňate inštalatérske potreby? Napríklad rohový ventil, plynovú hadicu, adaptér na pripojenie radiátorov, guľový kohút s pákou alebo automatický odvzdušňovač? Máme všetko! Stačí si vybrať z našej širokej ponuky kvalitných výrobkov. Špecializujú sa na ne napríklad svetové značky

Kompletná ponuka vodoinštalačného materiálu pre Váš projekt akýchkoľvek rozmerov. Produkty z nášho obchodu pochádza od preverených dovozcov a veľkoobchodov, v ktorých je kladený dôraz na stálu kontrolu kvality dodávaných výrobkov. Na všetky produkty z našej ponuky bolo vydané vyhlásenie o zhode a všetky výrobky na to určené spĺňajú podmienky pre trvalý styk s pitnou vodou. Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

Hlavný sortiment tovaru:
ventily, spätné klapky, meď na lisovanie, pájkovanie, plastohliník, PPR-plast, polyetilén, uhlíková oceľ, pozink, mosadz, radiátory-korado, novodúr, HT, kanalizácia – vnútorná, vonkajšia, rúry čierne, pozinkované, spojovací materiál, elektrické ohrievače, expanzomaty, sanita, batérie s príslušenstvom, čerpadlá a náhradné diely atď...

Vybavte váš domov všetkým potrebným z našej rozsiahlej ponuky vodoinštalačného sortimentu. Od potrubí a armatúr až po kompletné systémy, máme všetko, čo potrebujete pre bezproblémovú vodu v každej časti vášho domova.

Kompletná ponuka vodoinštalačného materiálu dostupná ihneď k odberu. Náš sortiment vodoinštalačného materiálu odoberáme len od vybraných európskych výrobcov, ktorí dbajú na kvalitu svojich produktov s kompletnou certifikáciou.

S dlhoročnými skúsenosťami v danej oblasti sme vytvorili prostredie, kde nájdete materiál, čo potrebujete na efektívnu, spoľahlivú a modernú vodovodnú a kúrenársku inštaláciu.